Ingatlankereső 2. oldal

Ablak bezárása

Hol keres ingatlant?

A listában csak az adatbázisban szereplő ingatlanok települései, kerületei jelennek meg!

eladó ingatlan: 160 db, kiadó ingatlan: 11 db
Egy balra mutató nyíl alakú ikon
Hol keres ingatlant?

Jelöld be a városrészeket, ahol keresni szeretnél!

Legnépszerűbb eladó ingatlan kínálat

Találja meg legnépszerűbb eladó ingatlan kínálatunkban Ön is leendő otthonát, ingatlanát!

Eladó téglalakás, Budapest, VI. kerület 2 szoba 55 m² 107.64 M Ft

eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület, Terézváros (Nagykörúton belül), Király utca
Azonosító: 36068_v

VI. Király utcában - közel a Gozsdu Udvarhoz - eladó egy teljeskörűen felújított 55 nm-es 3. emeleti nappali + 1 hálószobás, gardróbbal rendelkező , gépesített, modern, fiatalos, bútorozott lakás. A lakás légkondicionálóval felszerelt. Fűtése központi saját mérőórával. A lakáshoz egy szép, jól kihasználható...

Belső terület
55 m²
Szobák
2
Emelet
3
Irányár
107.64 M Ft
(299 E €)
(1.96 M Ft/㎡)
Eladó Építési telek, Budakeszi 3800 m² 390 M Ft

eladó Építési telek

Pest megye, Budakeszi, Barackos
Azonosító: 35662_v

Budakeszinek nincsenek rossz városrészei, igazából a kisváros szinte minden szeglete rendkívül élhető és népszerű, nem véletlenül. Vannak azonban olyan részek, amelyek különösen népszerűek. Ilyen a Barackos északnyugati szeglete, a Vadaspark "alatti" terület, ahol ez a most piacra kerüli belterületi építési telek található. Egy igazi kuriózumról v...

Telek terület
3800 m²
Irányár
390 M Ft
(102.63 E Ft/㎡)
Eladó Ipari és kereskedelmi telek, Törökbálint 1448 m² 37 M Ft

eladó Ipari és kereskedelmi telek

Pest megye, Törökbálint
Azonosító: 36092_v

Törökbálinton 1448 m2 mezőgazdasági külterület besorolású telek eladó. Közművek nincsenek a telken, viszont az utcában megtalálható a villany, víz, csatorna. Ipari, kereskedelmi területre átminősithető. Igény esetén 8200 m2, összefüggő terület is vásárolható. ...

Telek terület
1448 m²
Irányár
37 M Ft
(25.55 E Ft/㎡)
Eladó családi ház, Bakonyság 3 szoba 100 m² 44.9 M Ft + Áfa

eladó családi ház

Veszprém megye, Bakonyság
Azonosító: 36095_v

Eladó egy csendes, skanzen hangulatú kis faluban, Bakonyságon a Bakony lábánál egy felújított, belterületen fekvő családi ház. A komfortos, földszintes ház alapterülete 100 nm, ami 3 szobából, nagyméretű előszobából, egy konyhából, gardrób szobából és kamrából áll. WC a fürdőben található. Az egyik szoba jelenleg étkezőként szolgál. A házhoz ta...

Belső terület
100 m²
Telek terület
3000 m²
Szobák
3
Irányár
44.9 M Ft + Áfa
(449 E Ft/㎡) + Áfa
CSOK igényelhető
CSOK igényelhető
Eladó Üdülő, Budaörs 724 m² 39 M Ft

eladó Üdülő

Pest megye, Budaörs, Alsószállás
Azonosító: 35904_v

Budaörs-Alsószálláson, FRANKHEGYRE PANORÁMÁS, majdnem teljesen sík, szép széles, 724 nm-es üdülőtelek jó állapotú tégla házikóval keresi új tulajdonosát. A telek jelenleg művelés alól kivett zártkertként van bejegyezve, hétvégi házzal. A környéken egyre többen laknak életvitelszerűen ott, annak ellenére, hogy jelenleg a villany van bevezetve, de a...

Belső terület
20 m²
Telek terület
724 m²
Eredeti irányár
49.8 M Ft
Akciós ár
39 M Ft
(53.87 E Ft/㎡)
azonnal költözhető
Azonnal költözhető
Eladó téglalakás, Budapest, XI. kerület 3 szoba 115 m² 316 M Ft

eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület, Gellérthegy, Kelenhegyi út
Azonosító: 36087_v

Eladó a Gellért hegy legkedveltebb részén, a Kelenhegyi úton egy 115 nm-es 3. emeleti, liftes, panorámás, légkondicionált, felújított, teraszos lakás. A teraszról a budai hegyekre s a Dunára is rálátni . A lakás amerikai konyhás nappalival , 2 hálószobával s két fürdőszobával, s a 11 nm-es terasszal rendelkezik. A nagyobb hálóhoz köz...

Belső terület
115 m²
Szobák
3
Emelet
3
Irányár
316 M Ft
(2.75 M Ft/㎡)
Eladó Üdülő, Törökbálint 2356 m² 70.99 M Ft

eladó Üdülő

Pest megye, Törökbálint, Pistály
Azonosító: 36054_v

Törökbálinton eladó MK2 övezeti besorolásban lévő zart kerti telek, széles utcafronttal. A vízellátás fúrt kúttal megoldott. A telek mellett található egy másik 2000m2-es telek, rajta 60m2-res , kétszintes családi házzal. ...

Telek terület
2356 m²
Irányár
70.99 M Ft
(30.13 E Ft/㎡)
Eladó családi ház, Budakeszi 2+1 szoba 100 m² 62.5 M Ft

eladó családi ház

Pest megye, Budakeszi, (Szilvamag), Fő utca
Azonosító: 35407_v

Budakeszin központban a Fő utcánál eladó ez aránylag nagy telekkel rendelkező felújításra szoruló használati megosztással rendelkező ház. A telek összesen 1084 m2, melyből ehhez a házhoz 750 m2 tartozik. Az ingatlan nem utcafronton helyezkedik el, hanem a telek hátsó részén, így viszonylag csendesebb, mint az első ház . Az épület 1970-ben épült...

Belső terület
100 m²
Telek terület
750 m²
Szobák
2+1
Irányár
62.5 M Ft
(625 E Ft/㎡)
Eladó családi ház, Balatonfüred 2+1 szoba 205 m² 99 M Ft

eladó családi ház

Veszprém megye, Balatonfüred, Belváros
Azonosító: 36067_v

BALATONFÜREDI kiváló elhelyezkedésű belvárosi ingatlan! Ez az eladó családi ház Veszprém megyében, Balatonfüred központjában található. Elhelyezkedésének köszönhetően gyorsan és könnyedén elérhető minden fontos szolgáltatás -orvosi rendelő, posta, bank, óvoda, iskola, bevásárlóközpont, művelődési ház-, mégis rendkívül csendes, nyugodt légkör...

Belső terület
205 m²
Telek terület
2764 m²
Szobák
2+1
Irányár
99 M Ft
(482.93 E Ft/㎡)
Eladó családi ház, Perbál 5 szoba 149 m² 154.9 M Ft

eladó családi ház

Pest megye, Perbál, Patak
Azonosító: 35397_v

Önálló családi ház telekkel Perbálon eladó ,Falusi CSOK igénybe vehető. A 38-as téglából épült családi ház akár két generáció együtt lakhatására is megfelelő lehet, mivel a bejárat mellett rögtön egy külön 14 nm szoba fürdőszobával és közlekedővel lett kialakítva . Különben az egyszintes ház a mai igényeknek megfelelően épült a kialakítás , a...

Belső terület
149 m²
Telek terület
801 m²
Szobák
5
Irányár
154.9 M Ft
(1.04 M Ft/㎡)
Eladó Építési telek, Budakeszi 2006 m² 110 M Ft

eladó Építési telek

Pest megye, Budakeszi, Máriamakk
Azonosító: 35643_v

Makkosmária keleti részén, csendes mellékutcában kínálunk megvételre egy 2006 nm-es, K-NY tájolású, gyönyörű, ősfás, erdő közeli hatalmas telket. Az ingatlan, bár zárkert, mégis lakóövezeti, Le5-ös övezeti besorolású, 15%-os beépíthetőséggel. A paraméterek nagyon kedvezőek, hiszen egy kb. 24 x 80 méteres területről van szó, melynek intimitását ne...

Telek terület
2006 m²
Irányár
110 M Ft
(54.84 E Ft/㎡)
Eladó családi ház, Perbál 5 szoba 149 m² 154.9 M Ft

eladó családi ház

Pest megye, Perbál, Patak
Azonosító: 35395_v

Belső terület
149 m²
Telek terület
801 m²
Szobák
5
Irányár
154.9 M Ft
(1.04 M Ft/㎡)
Eladó téglalakás, Budapest, XIII. kerület 2 szoba 110 m² 144.9 M Ft

eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület, Újlipótváros, Visegrádi u.
Azonosító: 36139_v

Eladó Újlipótváros közkedvelt részén, az egyik legszépszerűbb, Visegrádi utcában egy 110m2-es, jó állapotban lévő, azonnal költözhető, tágas, nappaliját tekintve különleges kialakítással rendelkező ingatlan. A Szent István körút, Jászai Mari tér, Dunapart, Margit-sziget, West End City Center mind kisebb-nagyobb sétával elérhetők, tömegközleke...

Belső terület
110 m²
Szobák
2
Emelet
3
Irányár
144.9 M Ft
(1.32 M Ft/㎡)
Eladó Üdülő, Tök 1650 m² 12 M Ft

eladó Üdülő

Pest megye, Tök
Azonosító: 35474_v

Tök legszebb részén, a Nyakas-hegy oldalában, gyönyörű telek új gazdáit várja. Az 1650 nm-es telek (kb. 9 x 184 m) keleti lejtésű, zártkert, de művelési ágból kivett megjelölésű. Fantasztikus panoráma tárul elénk, az egész Zsámbéki-medencére. Max. 60 nm alapterületű présház építhető rá....

Telek terület
1650 m²
Irányár
12 M Ft
(7.27 E Ft/㎡)
Eladó Építési telek, Budakeszi 2006 m² 110 M Ft

eladó Építési telek

Pest megye, Budakeszi, Máriamakk
Azonosító: 35642_v

Telek terület
2006 m²
Irányár
110 M Ft
(54.84 E Ft/㎡)
alkalmi vétel
Alkalmi vétel
Eladó újszerű családi ház, Biatorbágy 2+1 szoba 60 m² 64 M Ft

eladó újszerű családi ház

Pest megye, Biatorbágy, Iharos
Azonosító: 36237_v

Eladó Biatorbágyon egy 60 m2-es örökpanorámás, 2022-ben épült könnyűszerkezetes ház, amely a Naphegy északi oldalán helyezkedik el egy természethez közeli 1341 m2-es telken. Az ingatlan MK1-es besorolású zártkerti ingatlan, amely közel van Biatorbágy központjához és Budapest is gyorsan megközelíthető az M1/M7 közös szakaszán, de ennek ellenére cse...

Belső terület
60 m²
Telek terület
1340 m²
Szobák
2+1
Irányár
64 M Ft
(1.07 M Ft/㎡)
Panorámás!
Panorámás
Eladó családi ház, Budakeszi 5 szoba 340 m² 339 M Ft

eladó családi ház

Pest megye, Budakeszi, Máriamakk
Azonosító: 35588_v

Eladó Budakeszin Makkosmárián önálló kétgenerációs családi ház 3821 m2 -es telekkel . Csendre vágyik, örök panorámával, a szeretné ha a család többi tagjai is a közelében lakjon de, mégis külön , akkor érdemes először ezt az ingatlant megnézni. Miért is? ,talán így tudnám megfogalmazni: Eléggé kíváncsi lettem ,hogy mi fog várni amikor kinyíl...

Belső terület
340 m²
Telek terület
3821 m²
Szobák
5
Irányár
339 M Ft
(997.06 E Ft/㎡)
Eladó családi ház, Budakeszi 5 szoba 340 m² 339 M Ft

eladó családi ház

Pest megye, Budakeszi, (Máriamakk)
Azonosító: 35589_v

Belső terület
340 m²
Telek terület
3821 m²
Szobák
5
Irányár
339 M Ft
(997.06 E Ft/㎡)
Eladó Kereskedelmi telek, Törökbálint 1 m² 20.6 M Ft

eladó Kereskedelmi telek

Pest megye, Törökbálint
Azonosító: 36091_v

Törökbálinton 500 m2 mezőgazdasági külterület besorolású telek eladó. Közművek nincsenek a telken, viszont az utcában megtalálható a villany, víz, csatorna. Ipari, kereskedelmi területre átminősithető. Igény esetén 8200 m2 összefüggő terület is vásárolható. ...

Telek terület
1 m²
Irányár
20.6 M Ft
(20.6 M Ft/㎡)
Eladó téglalakás, Budapest, V. kerület 2 szoba 73 m² 90 M Ft

eladó téglalakás

Budapest, V. kerület, Belváros
Azonosító: 36141_v

Eladó lakás V. kerület Vármegye utca. A lakás 1 emeleti, közepes állapotú, 73 nm-es 2 szobás (a szobák egymásból nyílnak), étkezős konyha, kamra, külön fürdő WC. A fűtést gázkazán biztosítja. A ház a belváros szívében egy csendes kis utcában helyezkedik el. Elhelyezkedése mégis kitűnő, pár perc sétára található a Deák Ferenc tér, a S...

Belső terület
73 m²
Szobák
2
Emelet
1
Eredeti irányár
93.5 M Ft
Akciós ár
90 M Ft
(1.23 M Ft/㎡)

felugró ablak bezárása
Hirdetésfigyelőt kérek

Naponta elküldjük a beállított keresésének megfelelő, legfrissebb hirdetéseinket.

Név*

Email*

Telefonszám*

Email címe megadásával hozzájárul, hogy ingatlanajánlatokat kapjon.

*-gal jelölt mezők kitöltése kötelező!