Ingatlanközvetítő munkatársat keresünk

Ingatlanközvetítői állásra tapasztalattal rendelkező kollégát keresünk

Ha profi és motivált ingatlanközvetítőnek tartod magad, mi megmutatjuk hogyan tudsz még többet keresni! Ha amatőr vagy és motiválatlan, akkor ne keress...

Jelentkezz, ha a jól végzett munkádért anyagi és emberi megbecsülésre, továbbá átlag feletti irodai háttérre vágysz.  Ha még kezdő vagy, gyakorlott mentor segíti munkádat, ha már tapasztalattal rendelkezel, úgy biztosítunk számodra fejlődési, továbblépési lehetőséget, akár stabil passzív jövedelem kialakításával is.

A Vár-Köz Kft. 1996 óta stabil és megbízható szereplője az ingatlanpiac résztvevőinek. Ingatlanközvetítés mellett, ingatlannyilvántartó és kezelő szoftver fejlesztésével is foglalkozunk, innovatív fejlesztésekre törekedve, az ingatlanközvetítést újszerű megközelítésbe helyezve. Cégünk helyzeti előnyét elsősorban ezek az informatikai megoldások biztosítják más ingatlanközvetítő vállalkozásokkal szemben.

Irodánk fő célja, hogy ügyfeleinkkel hosszú távú kapcsolatot alakítsunk ki és elégedettségüknek köszönhetően visszatérő ügyfelekké váljanak, hiszen mindannyian tudjuk, hogy az új ügyfelek megnyerése, az új kapcsolatok kiépítése és a bizalom elnyerése az, ami igazán sok energiát igényel.

  • elkötelezett vagy az ingatlanközvetítés iránt,
  • fontos számodra, hogy ne csak egy legyél a „multi” ingatlanközvetítő cég robotizált ingatlanközvetítője közül,
  • átlag feletti jutalékot szeretnél sikeres ügyleteid után (60% + juttatások),
  • nem riadsz meg a telefonos kommunikációtól,
  • nyitott vagy nap, mint nap új ügyfelekkel megismerkedni és empatikus érzékednek köszönhetően jó kapcsolatot építeni,
  • nem szereted a helyhez kötött munkavégzést, inkább magad kívánod beosztani munkaidődet,
  • rendelkezel felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel,
  • önállóan, magabiztosan képes vagy végezni munkádat.

Feladatod lesz:    Vár-Köz Kft.

  • potenciális ügyfelek felkutatása,
  • ingatlanok felmérése, értékbecslése, értékesítése,
  • megbízási szerződések megkötése,
  • tárgyalások lebonyolítása,
  • ügyfeleid igényének megfelelő ingatlanok felkutatása,
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • hirdetési és marketing tevékenység,
  • ingatlanok rögzítése az irodai adatbázisába,
  • kereső ügyfelek rögzítése az irodai adatbázisba,
  • ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása.

Amit kínálunk számodra:

  • hosszútávon kiszámítható, átlag feletti jövedelem,
  • induló ingatlanadatbázis biztosítása a kezdéshez,
  • ha nem rendelkezel kellő gyakorlattal, mentor segíti munkádat, míg a megfelelő tudást megszerzed,
  • képzésekkel támogatjuk a már megszerzett tudásod továbbfejlesztését,
  • közös értékesítés lehetősége az ország egyik legnagyobb ingatlanos adatbázisából (9.000 ingatlan),
  • nincs „asztalpénz”, járulékos költségeket a cég fizeti,
  • igazolt foglalkoztatási jogviszony,
  • a kötetlen munkaidővel kapcsolatos előnyök,
  • szép munkakörnyezet.

Amennyiben szeretnél velünk dolgozni, kérlek küldd el fényképes önéletrajzodat az r.zsuzsa@lakascentrum.hu e-mail címre!