Eladó ház - Heves

garázzsal
Garázzsal
KAPCSOLAT
Magyarné Jarcsó Edit

+36 20 366

magyarne.edit@

Az időpont kérés naptár ikonja
IDŐPONTOT KÉREK
A visszahívás kérés telefon ikonja egy azt körbe ölelő nyíllal

Belső terület

65 m²

Telek terület

7467 m²

Szobák száma

2 szoba

Terasz

12 m²

Épület szintje

1.

Épült

kb. 1970

Akadálymentes

részlegesen

Ingatlan állapot

kívül: felújított
belül: felújított

Ablak szerkezete

2 rétegű thermoplan

Ingatlan azonosító:
36268_v

Heves megye, Heves, Bernáthegy

Irányár

49.9 M Ft
(767.69 E Ft/㎡)

Szobák

2 szoba

Terület

65 m²

Telek terület

7467 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
GAZDÁLKODNI SZERETNE, de ÉPÍTKEZNI NEM AKAR?
Egy kiváló, pár évvel ezelőtt -teljes körűen- felújított, egyszintes családi házat ajánlok most Önnek HEVES-ALATKA külterületi részén
A 2 helyrajzi számon szereplő,-összesen 7467 nm-es. területen mindent megtermelhet, amire Önnek, családjának szüksége lehet, és megélhetését is biztosítja!
A 2 szoba-étkezős, vályogtéglából épült ház néhány éve új, cseréptetős fedést kapott. Fűtése inverteres klímával, NOBO elektromos panellel, és egy gyönyörű, fafűtéses cserépkályhával lehetséges. A műanyag, kiváló hőszigetelésű ablakokra redőnyök lettek felszerelve, új terasz lett kialakítva. A 65 nm-es házhoz csatlakozik egy nyári konyha, (irodának is használható), fás kamra, és egy száraz pince.
Amennyiben bővítésre lenne szüksége, a tetőtér beépíthető, illetve hozzá is lehet építeni a házhoz.
Autóját pedig egy önálló garázsban tudhatja biztonságban.
A környéken horgásztó is található, amennyiben ez lenne a hobbija.
A tulajdonos a meglévő bútorokkal szeretné értékesíteni az ingatlant.
Ha lát benne fantáziát, az alábbi elérhetőségeim egyikén tudunk egyeztetni a megtekintés illetően. Meglátja, nem bánja meg!

INGATLAN ADATAI

Ingatlan jellege
családi ház
Belső terület
65 m²
Telek terület
7467 m²
Szobák száma
2 szoba
Terasz
12 m²
Épület szintje
1.
Épült
kb. 1970
Akadálymentes
részlegesen