Legnépszerűbb kiadó ingatlanok

Ablak bezárása

Hol keres ingatlant?

A listában csak az adatbázisban szereplő ingatlanok települései, kerületei jelennek meg!

eladó ingatlan: 154 db, kiadó ingatlan: 12 db
Egy balra mutató nyíl alakú ikon
Hol keres ingatlant?

Jelöld be a városrészeket, ahol keresni szeretnél!

Legnépszerűbb kiadó ingatlan kínálat

Találja meg legnépszerűbb kiadó ingatlan kínálatunkban Ön is leendő otthonát!

6 találat

Kiadó téglalakás, Budapest, VI. kerület 3 szoba 75 m² 413 E Ft/hó

kiadó téglalakás

Budapest, VI. kerület, Terézváros (Nagykörúton belül), Király u.
Azonosító: 36143_v

VI. Király utcában - közel a Gozsdu Udvarhoz - eladó egy teljeskőrűen felújított 75 nm-es 1. emeleti amerikai konyhás nappali + 2 hálószobás, 2 fürdőszobával , rendelkező , gépesített, modern, fiatalos, bútorozott lakás. Az ablakok a szépen karbantartott belső zöld udvarra néznek, ezért csendes a lakás. A lakás nappalija légkondicionálóval ...

Belső terület
75 m²
Szobák
3
Emelet
1
Bérleti díj
413 E Ft/hó
(1.150 €/hó)
(5.5 E Ft/㎡)
Kiadó téglalakás, Budapest, I. kerület 1+2 szoba 55 m² 380 E Ft/hó

kiadó téglalakás

Budapest, I. kerület, Víziváros
Azonosító: 36210_v

.Budapest I. kerületének egyik legelőkelőbb utcájában kiadó ez az exkluzív otthon, amely 55 m2-es, első emeleti, luxus kivitelben felújított és berendezett. Az új bérlő egy bőrönddel is beköltözhet az egyedileg kèszített bútorokkal berendezett terekkel rendelkező ingatlanba. Teljesen gépesített, amerikai konyhás, erkélyes nappali, étkező, zuhan...

Belső terület
55 m²
Szobák
1+2
Emelet
1
Bérleti díj
380 E Ft/hó
(6.91 E Ft/㎡)
Kiadó téglalakás, Budapest, VI. kerület 2+2 szoba 81 m² 450 E Ft/hó

kiadó téglalakás

Budapest, VI. kerület, Terézváros (Nagykörúton belül)
Azonosító: 36236_v

VI. Kerület belvárosában kiadó egy első emeleti 81nm alapterületű iroda, liftes házban. Az elegánsan, belső építésszel megtervezett tereket két nagyobb és két kisebb tárgyaló, vendégek fogadására recepció, valamint a kiszolgáló helyiségek, konyha, mosdók, zuhanyzós fürdőszoba alkotják. Minden helyiségben légkondicionáló kompenzálja a hatalmas, na...

Belső terület
81 m²
Szobák
2+2
Emelet
1
Bérleti díj
450 E Ft/hó
(5.56 E Ft/㎡)
Kiadó téglalakás, Budapest, XIII. kerület 2 szoba 57 m² 359 E Ft/hó

kiadó téglalakás

Budapest, XIII. kerület, Angyalföld
Azonosító: 36179_v

Exkluzív Penthouse Rezidencia Újlipótváros Szívében Bérelhető egy páratlan adottságokkal rendelkező, legfelső emeleti ingatlan a XIII. kerület egyik legnívósabb lakóparkjában, a Római-kertben. Ez az elegáns otthon a modern városi luxus és a nyugalom szigete, amely minden részletében a legmagasabb minőséget képviseli. Az ingatlan paraméterei és ...

Belső terület
57 m²
Szobák
2
Bérleti díj
359 E Ft/hó
(1.000 €/hó)
(6.3 E Ft/㎡)
Kiadó téglalakás, Budapest, V. kerület 2 szoba 73 m² 250 E Ft/hó

kiadó téglalakás

Budapest, V. kerület, Belváros
Azonosító: 36270_v

Kiadó lakás V. Vármegye utca. A lakás 1 emeleti, közepes állapotú, 73 nm-es 2 szobás (a szobák egymásból nyílnak) étkezős konyha, kamra, külön fürdő WC. Fűtést cirko kazán biztosítja. A lakás bútorozatlan. Közös költség:18.000 Ft/hó A lakás minimum 6 hónap időtartamra kiadó, de a tulajdonos rugalmasabb akár rövid idejű kiadásra is ny...

Belső terület
73 m²
Szobák
2
Emelet
1
Bérleti díj
250 E Ft/hó
(3.42 E Ft/㎡)
Kiadó téglalakás, Budakeszi 2 szoba 63 m² 250 E Ft/hó

kiadó téglalakás

Pest megye, Budakeszi, Fő utca
Azonosító: 36272_v

Kiadó, felújított 2 szobás lakás Budakeszin – csend, zöld, minőség Budakeszi egyik legkedveltebb, nyugodt utcájában kiadó egy ízlésesen felújított, világos, 2 szobás lakás egy mindössze 3 lakásos, rendezett társasházban. Ideális választás pároknak, egyedülállóknak vagy kiscsaládoknak, akik a város közelségét, mégis a zöldövezeti nyugalmat keresik....

Belső terület
63 m²
Szobák
2
Bérleti díj
250 E Ft/hó
(3.97 E Ft/㎡)

6 találat
Legnépszerűbb kiadó ingatlanok
szűrők
KERESÉS SZŰKÍTÉSE

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2