Ingatlankereső 5. oldal

Ablak bezárása

Hol keres ingatlant?

A listában csak az adatbázisban szereplő ingatlanok települései, kerületei jelennek meg!

eladó ingatlan: 160 db, kiadó ingatlan: 12 db
Egy balra mutató nyíl alakú ikon
Hol keres ingatlant?

Jelöld be a városrészeket, ahol keresni szeretnél!

Ingatlan tanácsadóink kínálatából válogathat

Legújabb ingatlanok a lista tetején találhatóak! Eladó új építésű téglalakások CSOK kedvezménnyel!

Eladó Kereskedelmi telek, Törökbálint 1 m² 20.6 M Ft

eladó Kereskedelmi telek

Pest megye, Törökbálint
Azonosító: 36091_v

Törökbálinton 500 m2 mezőgazdasági külterület besorolású telek eladó. Közművek nincsenek a telken, viszont az utcában megtalálható a villany, víz, csatorna. Ipari, kereskedelmi területre átminősithető. Igény esetén 8200 m2 összefüggő terület is vásárolható. ...

Telek terület
1 m²
Irányár
20.6 M Ft
(20.6 M Ft/㎡)
Eladó téglalakás, Veszprém 3 szoba 79 m² 82.5 M Ft

eladó téglalakás

Veszprém megye, Veszprém, (Egyetemváros), Dózsa György utca
Azonosító: 36090_v

Egy kis ZÖLD OÁZIS Veszprém szívében! Otthon a belváros szívében – saját kerttel, csenddel és hangulattal! Eladó egy igazán különleges lakás Veszprém történelmi belvárosában, pár perc sétára az egyetemektől, mégis zöld környezetben . Egy ritka lehetőség, ahol városi élet és kertvárosi nyugalom találkozik! A lakás főbb jellemzői: 79 nm,...

Belső terület
79 m²
Szobák
3
Irányár
82.5 M Ft
(1.04 M Ft/㎡)
Eladó téglalakás, Budapest, XI. kerület 3 szoba 115 m² 316 M Ft

eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület, Gellérthegy, Kelenhegyi út
Azonosító: 36087_v

Eladó a Gellért hegy legkedveltebb részén, a Kelenhegyi úton egy 115 nm-es 3. emeleti, liftes, panorámás, légkondicionált, felújított, teraszos lakás. A teraszról a budai hegyekre s a Dunára is rálátni . A lakás amerikai konyhás nappalival , 2 hálószobával s két fürdőszobával, s a 11 nm-es terasszal rendelkezik. A nagyobb hálóhoz köz...

Belső terület
115 m²
Szobák
3
Emelet
3
Irányár
316 M Ft
(2.75 M Ft/㎡)
Eladó Építési telek, Martonvásár 2100 m² 70.98 M Ft + Áfa

eladó Építési telek

Fejér megye, Martonvásár
Azonosító: 36086_v

Eladó ipari építési telek Martonvásáron – kiváló közlekedéssel és infrastruktúrával Martonvásáron, forgalmas, mégis rendezett ipari övezetben eladó egy Gksz-4 besorolású ipari telek, amely számos lehetőséget kínál vállalkozások és befektetők számára. A terület ipari és kereskedelmi létesítmények, raktárak, csarnokok, illetve akár ipari társas...

Telek terület
2100 m²
Irányár
70.98 M Ft + Áfa
(33.8 E Ft/㎡ + Áfa)
pályázatra kész
Pályázatra kész
Eladó Építési telek, Martonvásár 3167 m² 103.88 M Ft + Áfa

eladó Építési telek

Fejér megye, Martonvásár, Hunyadi utca
Azonosító: 36084_v

Telek terület
3167 m²
Irányár
103.88 M Ft + Áfa
(32.8 E Ft/㎡ + Áfa)
pályázatra kész
Pályázatra kész
Eladó új építésű téglalakás, Budapest, XII. kerület 4 szoba 137 m² 550 M Ft + Áfa

eladó új építésű téglalakás

Budapest, XII. kerület, Orbánhegy
Azonosító: 36076_v

Budapest XII.kerületének zöldövezetében - Orbánhegy egyik legkedveltebb részén - Fodor u. 28.sz alatti 2246 m2 -es, D-Nyi tájolású telken kínáljuk megvásárlásra az 5 lakásos épület ( földszint ,emelet ,penthouse szint ) kertkapcsolatos , csendes , zöldövezeti 4 szobás ,2 fürdőszobás 137 m2- es lakását . A lakáshoz 46 m2 terasz és 275 m2 kizáró...

Belső terület
137 m²
Szobák
4
Emelet
földszint
Irányár
550 M Ft + Áfa
(4.01 M Ft/㎡) + Áfa
Eladó téglalakás, Telki 5 szoba 127 m² 135 M Ft

eladó téglalakás

Pest megye, Telki, Darázs
Azonosító: 36075_v

Telki, eladó társasházi öröklakás kertrésszel Telki kedvelt, központi részén eladó egy azonnal költözhető, ötszobás társasházi öröklakás. Az ingatlanhoz egy külön, elkerített telekrész is tartozik. A lakás egy négylakásos épület harmadik egysége. A közterületről minden telekrész önállóan megközelíthető, saját gyalogos és autóbejárati kapun keresz...

Belső terület
127 m²
Szobák
5
Irányár
135 M Ft
(1.06 M Ft/㎡)
Eladó téglalakás, Budapest, VI. kerület 2 szoba 55 m² 107.94 M Ft

eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület, Terézváros (Nagykörúton belül), Király utca
Azonosító: 36068_v

VI. Király utcában - közel a Gozsdu Udvarhoz - eladó egy teljeskörűen felújított 55 nm-es 3. emeleti nappali + 1 hálószobás, gardróbbal rendelkező , gépesített, modern, fiatalos, bútorozott lakás. A lakás légkondicionálóval felszerelt. Fűtése központi saját mérőórával. A lakáshoz egy szép, jól kihasználható...

Belső terület
55 m²
Szobák
2
Emelet
3
Irányár
107.94 M Ft
(299 E €)
(1.96 M Ft/㎡)
Eladó családi ház, Balatonfüred 2+1 szoba 205 m² 99 M Ft

eladó családi ház

Veszprém megye, Balatonfüred, Belváros
Azonosító: 36067_v

BALATONFÜREDI kiváló elhelyezkedésű belvárosi ingatlan! Ez az eladó családi ház Veszprém megyében, Balatonfüred központjában található. Elhelyezkedésének köszönhetően gyorsan és könnyedén elérhető minden fontos szolgáltatás -orvosi rendelő, posta, bank, óvoda, iskola, bevásárlóközpont, művelődési ház-, mégis rendkívül csendes, nyugodt légkör...

Belső terület
205 m²
Telek terület
2764 m²
Szobák
2+1
Irányár
99 M Ft
(482.93 E Ft/㎡)
Eladó Gyümölcsös, Törökbálint 1 m² 25.75 M Ft

eladó Gyümölcsös

Pest megye, Törökbálint
Azonosító: 36060_v

Törökbálinton 999m2 kereskedelmi, szolgáltató övezeti besorolású telek eladó. Közművek nincsenek a telken, viszont az utcában megtalálható a villany, víz, csatorna. Ipari, kereskedelmi területre átminősithető. Igény esetén 7200 m2, összefüggő terület is vásárolható....

Telek terület
1 m²
Irányár
25.75 M Ft
(25.75 M Ft/㎡)
Eladó nyaraló, Törökbálint 3 szoba 120 m² 139.5 M Ft

eladó nyaraló

Pest megye, Törökbálint, Pistály
Azonosító: 36055_v

4651m2, MK2 besorolású zártkert eladó. A telken található egy 60m2 alapterületű családi ház, amelynek emeleti része szintén 60m2. A ház kívül-belül felújítandó, terasz, konyha, étkező, fürdő, és 3 szoba található benne. A telken található plusz egy kisebb ház, alapterületét tekintve kb.15-18m2. Boros prince, 1 szoba, konyha és egy WC van benne, szi...

Belső terület
120 m²
Telek terület
4651 m²
Szobák
3
Irányár
139.5 M Ft
(1.16 M Ft/㎡)
Eladó Üdülő, Törökbálint 2356 m² 70.99 M Ft

eladó Üdülő

Pest megye, Törökbálint, Pistály
Azonosító: 36054_v

Törökbálinton eladó MK2 övezeti besorolásban lévő zart kerti telek, széles utcafronttal. A vízellátás fúrt kúttal megoldott. A telek mellett található egy másik 2000m2-es telek, rajta 60m2-res , kétszintes családi házzal. ...

Telek terület
2356 m²
Irányár
70.99 M Ft
(30.13 E Ft/㎡)
Kiadó téglalakás, Budapest, VI. kerület 2 szoba 55 m² 321 E Ft/hó

kiadó téglalakás

Budapest, VI. kerület, Terézváros (Nagykörúton belül), Király u.
Azonosító: 36049_v

VI. Király utcában - közel a Gozsdu Udvarhoz - kiadó egy teljeskörűen felújított 55 nm-es 3. emeleti nappali + 1 hálószobás, gardróbbal rendelkező , gépesített, modern, fiatalos, bútorozott lakás. A lakás légkondicionálóval felszerelt. Fűtése központi saját mérőórával. A lakáshoz egy szép, jól kihasználható...

Belső terület
55 m²
Szobák
2
Emelet
3
Bérleti díj
321 E Ft/hó
(890 €/hó)
(5.84 E Ft/㎡)
Eladó Ipari és kereskedelmi telek, Dabas 64900 m² 702.87 M Ft + Áfa

eladó Ipari és kereskedelmi telek

Pest megye, Dabas
Azonosító: 36044_v

Eladó 6,49ha fejlesztési terület a Dabas Ipari Parkban – Kiemelt befektetési lehetőség A Dabas Ipari Park ideális választás közép- és nagyvállalati ipari, logisztikai vagy gyártó beruházások számára. A terület igény esetén osztható! ...

Telek terület
64900 m²
Irányár
702.87 M Ft + Áfa
(30 €/㎡ + Áfa)
Eladó Ipari és kereskedelmi telek, Dabas 29200 m² 316.24 M Ft

eladó Ipari és kereskedelmi telek

Pest megye, Dabas
Azonosító: 36043_v

2,92ha fejlesztési terület a Dabas Ipari Parkban – Kiemelt befektetési lehetőség A Dabas Ipari Park ideális választás közép- és nagyvállalati ipari, logisztikai vagy gyártó beruházások számára. A terület igény esetén osztható! ...

Telek terület
29200 m²
Irányár
316.24 M Ft
(30 €/㎡)
Eladó Ipari és kereskedelmi telek, Dabas 14100 m² 152.7 M Ft

eladó Ipari és kereskedelmi telek

Pest megye, Dabas
Azonosító: 36042_v

Eladó 1,41ha fejlesztési terület a Dabas Ipari Parkban – Kiemelt befektetési lehetőség A Dabas Ipari Park ideális választás közép- és nagyvállalati ipari, logisztikai vagy gyártó beruházások számára. A terület igény esetén osztható! ...

Telek terület
14100 m²
Irányár
152.7 M Ft
(30 €/㎡)
Eladó Építési telek, Dabas 78100 m² 845.82 M Ft

eladó Építési telek

Pest megye, Dabas
Azonosító: 36041_v

7,81ha fejlesztési terület a Dabas Ipari Parkban – Kiemelt befektetési lehetőség A Dabas Ipari Park 7,81hektáros területe ideális választás közép- és nagyvállalati ipari, logisztikai vagy gyártó beruházások számára. A terület igény esetén osztható! Bővebb információkért keressen elérhetőségeimen, szívesen állok a rendelkezésére!...